رپورتاژ آگهی

کانکس راهکاری برای ساخت و ساز مقرون به صرفه، قابل اعتماد و سریع

اگر به یک محل زندگی یا محل کار نیاز فوری دارید، کانکس راه حل ایده آل است. در اصل کانکس راهکاری برای ساخت و ساز مقرون به صرفه، قابل اعتماد و سریع است. این روزها همه‌ی مردم در مورد این روش ساخت و ساز بسیار نوآورانه صحبت می‌کنند. استفاده از این روش ساخت و ساز پیش ساخته مدرن و نوآورانه دلایل بسیاری دارد که در اینجا بسیاری از آنها را برای شما عنوان کرده‌ایم. در بسیاری از موارد خرید کانکس به شما کمک می‌کند.

دلایل استفاده از کانکس

امروزه همه افراد در سراسر دنیا به دنبال استفاده از کانکس هستند. دلایل استفاده از کانکس متعدد هستند.

عایق کاری کارآمد:

عایق کاری کارآمد یکی از دلایل استفاده از کانکس است. خانه کانتینری عایق کاملی را ارائه می‌دهد. کانکس هم عایق صدا و هم عایق حرارتی است. این برای مکان‌های پر سر و صدا مانند کارگاه‌های ساخت و ساز، یا برای سازگاری با دماهای بسیار سرد یا در واقع دماهای بسیار بالا ایده آل است.

ارزانی:

کانکس بسیار ارزان‌تر از ساخت بتنی سنتی است. به طور متوسط، این نوع ساخت و ساز فقط نیمی از هزینه‌ای را که برای یک سطح معادل پرداخت می‌کنید، خواهد داشت.

مونتاژ سریع:

مونتاژ سریع هم یکی دیگر از دلایل استفاده از کانکس است. صرفه جویی در زمان در مقایسه با ساخت و ساز سنتی بسیار زیاد است. این یک سیستم پیچ و مهره‌ای است که در حین نصب نیازی به جوش یا برش ندارد.

نصب بر روی پایه بتنی سبک:

کانکس از طریق نصب بر روی پایه بتنی سبک کار شما را راحت‌تر می‌کند. کانکس عوارض اداری را دور می‌زند. این نوع خانه بر روی ناودانی‌های بتنی ساده نصب می‌شود و نیازی به مجوز ساختمانی ندارد.

یک راه حل زیبایی شناختی:

کانکس یک راه حل زیبایی شناختی بسیار خوب است. ما می‌توانیم آن را با ترجیحات شما از دیدگاه معماری تطبیق دهیم.

سازگاری با آب و هوا:

کانکس با عایق کاری و نازک کاری سفارشی خود، با تمام شرایط آب و هوایی محلی سازگار است. برای مناطق گردباد، حتی می‌توان تقویت‌کننده‌های منطبق با یوروکد یا استانداردهای آمریکایی را در نظر گرفت.

کانکس

صرفه جویی هزینه با کانکس

منظور از صرفه جویی هزینه با کانکس استفاده از کانکس به طور خاصی باعث صرفه جویی هزینه می‌شود. اینها تا حدودی پس انداز “منفعل” هستند زیرا نیازی به تنظیمات واقعی دیگر در طراحی یا سبک زندگی شما ندارند و فقط از خواص مثبت ظروف استفاده می‌کنند.

در مقایسه با انواع مسکن سنتی، کانکس‌ها دارای هزینه‌های خطی متفاوتی هستند. با این حال، این بسته به طراحی شما تا حدودی متفاوت است.

برخی از زمینه‌های رایج پس انداز عبارتند از:

سقف:

ظروف شامل یک سقف فلزی صاف است که برای محافظت در برابر عناصر کافی است.

دیوارهای خارجی:

دیوارهای خارجی که پوسته فلزی موجدار ظرف است به اندازه کافی بادوام است تا عناصر را همانطور که هست تحمل کند. نیازی به داشتن دیوارهای خارجی اضافی نیست مگر اینکه آنها را فقط برای اهداف زیبایی شناختی یا عایق بخواهید.

فونداسیون:

کانکس‌ها دارای یک قاب فلزی قوی هستند که فقط باید در چهار گوشه آن نگه داشته شود، به این معنی که می‌توانید سطح زمین بسیار بیشتری را با فونداسیون کمتر نسبت به یک خانه معمولی پوشش دهید.

کفپوش:

با پوشش ارزان اپوکسی، می‌توانید کف تخته چندلای موجود ظرف خود را آب بندی کنید و نگرانی کمتری در مورد آن داشته باشید.

حالا که مواردی مربوط به صرفه جویی هزینه در کانکس را خواندید باید بگوییم که با این حال، ممکن است مناطقی نیز وجود داشته باشد که کانکس‌ها ممکن است برای شما هزینه بیشتری داشته باشند، مانند:

تخلیه:

یک کانتینر را می‌توان از پشت یک تریلر با تخت کج خارج کرد، اگرچه موقعیت دقیق با این روش امکان پذیر نیست. سایر تکنیک‌های تحویل و تخلیه احتمالاً نیازمند اجاره ماشین‌آلات سنگین یا جرثقیل برای چند ساعت است.

عایق:

بیشتر افراد داخل ظرف را عایق می‌کنند، بنابراین نمای بیرونی ظاهر خود را حفظ می‌کند. اما با توجه به عرض کم، احتمالاً به عایق با کارایی بالا نیاز خواهید داشت که هزینه آن کمی بیشتر از آن چیزی است که در غیر این صورت استفاده می‌کنید.

کانکس

کاهش هزینه زمین

کاهش هزینه زمین هم با خرید کانکس همراه خواهد بود. آخرین منطقه‌ای که برای صرفه جویی در هزینه‌ها برجسته خواهیم کرد، هزینه زمین است. بیشتر مردم بر روی خود کانکس تمرکز می‌کنند در حالی که نمی‌دانند استفاده از کانکس فرصت‌هایی برای استفاده از انواع مختلف زمین را فراهم می‌کند که در غیر این صورت ممکن است با ساخت و ساز سنتی امکان‌پذیر باشد. با توجه به ظروف استحکام و حداقل نیازهای پایه آنها، می‌توانید در زمینی بسازید که ممکن است برای ساخت و ساز سنتی و بدون کار گسترده (و در نتیجه گران) سایت نامناسب باشد. اگر زمین پر از سنگ و نقاط کم ارتفاع است، فقط روی مناطق مشکل دار پل بزنید. زمینی که در دشت سیلابی قرار دارد، افراد زیادی را می‌ترساند، اما ساختن آن از روی زمین با ظروف آسان است.

یا به ساختمانی فکر کنید که پر از درخت است. حتی ممکن است شهر شما مقرراتی در مورد تعداد و نوع درختی که می‌توانید قطع کنید، داشته باشد. این می‌تواند پیدا کردن یک منطقه بزرگ و شفاف برای یک خانه مناسب را واقعا سخت کند. اما کانکس‌ها بلند و لاغر هستند، بنابراین می‌توانید در صورت نیاز در اطراف و بین درختان مسیریابی کنید. فرض کنید با زمینب به شکل نا متقارن بربخورید. هنگامی که خریداران و سازندگان خانه سنتی زمینی مشابه را پیدا می‌کنند که ساخت و ساز دشواری دارد، اغلب از آن می‌گذرند. تعمیر زمین بسیار دشوار و برای تغییر طراحی آن بسیار پیچیده است. آنها ترجیح می‌دهند یک ملک باز با فضای زیادی برای ساختمان خود داشته باشند.

 خلاصه

در این متنی که خواندید خرید کانکس را راهکاری برای ساخت و ساز مقرون به صرفه، قابل اعتماد و سریع معرفی کردیم. ابتدا دلایل استفاده از کانکس را عنوان کردیم. صرفه جویی هزینه با کانکس را کامل توضیح دادیم. در آخر به کاهش هزینه زمین اشاره کردیم. در مجموع باید بگوییم که خرید کانکس واقعا راه حلی مناسب برای مواقع ضروری و با هزینه مناسب است که به شما کمک می‌کند.

 

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و پورتال جامع مهندسین ایران هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های مفید
دکمه بازگشت به بالا

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.