اخبار کنکور

برنامه زمانبندی کنکور ۱۴۰۰ اعلام شد

جدول زمانبندی کنکور ۱۴۰۰ اعلام شد

به گزارش پورتال جامع مهندسین ایران و به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، به اطلاع ثبت‌نام کنندگان در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ می‌رساند با توجه به مصوبه شصت و هشتمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، آزمون مذکور طبق زمان بندی ذیل برگزار خواهد شد:

 

ردیف گروه آزمایشی زمان، روز و تاریخ آزمون
۱ گروه آزمایشی هنر صبح روز  چهارشنبه  ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
۲ گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی صبح روز  پنجشنبه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰
۳ گروه آزمایشی علوم انسانی صبح روز  پنجشنبه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰
۴ گروه آزمایشی علوم تجربی صبح روز   جمعه    ۱۴۰۰/۰۴/۱۱
۵ گروه آزمایشی زبان‌های خارجی صبح روز  شنبه     ۱۴۰۰/۰۴/۱۲

 

قاضیان لازم است از روز یکشنبه مورخ ۶/۴/۱۴۰۰ نسبت به پرینت کارت شرکت در جلسه آزمون خود اقدام نمایند. اطلاعیه این سازمان درخصوص جزئیات برگزاری آزمون در تاریخ ۳۰/۳/۱۴۰۰ در درگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.


نکات قابل توجه

کارت ورود به جلسه مجوز ورود داوطلبان به جلسه تمامی آزمون های سراسری است بنابراین تمام داوطلبانی که ثبت نام کنکور ۱۴۰۰ را انجام دادند، می بایست طبق اطلاعیه های سازمان سنجش، چند روز پیش از تاریخ برگزاری این آزمون، با اطلاعات ثبت نامی وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شده و کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰ خود را از سایت دانلود و پرینت آن را روز آزمون به همراه داشته باشند.

آن دسته از داوطلبانی که در کارت ورود به جلسه خود اشتباه یا مغایرتی مشاهده نمودند، در فرصت باقیمانده تا روز برگزاری آزمون می بایست نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند تا در آینده دچار مشکلی نشوند. لازم به ذکر است که برخی از این اطلاعات از طریق سایت سنجش و برخی دیگر از طریق باجه های رفع نقص کنکور سراسری ۱۴۰۰ اصلاح می گردند.

منبع
sanjesh.org

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های مفید
دکمه بازگشت به بالا

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.